agronomska-skola-zg
eoc.hr
gimnazija-agmatos-samobor
gimnazija-agmatos-zabok
gimnazija-agmatosa-dj
gimnazija-amohorovicica-ri
gimnazija-avrancica-si
gimnazija-beli-manastir
gimnazija-bjelovar
gimnazija-cakovec
gimnazija-cetvrta-mmarulic-st
gimnazija-cetvrta-zg
gimnazija-daruvar
gimnazija-deseta-zg
gimnazija-druga-os
gimnazija-druga-st
gimnazija-druga-vz
gimnazija-druga-zg
gimnazija-druzbesestaramilosrdnica-zg
gimnazija-dsimunovica-sinj
gimnazija-dubrovnik
gimnazija-ekumicica-opatija
gimnazija-fgalovic-koprivnica
gimnazija-fpetrica-zd
gimnazija-framarijanalanosovica-sb
gimnazija-gornjogradska-zg
gimnazija-isusovackaspravomjavnosti-os
gimnazija-izdijankoveckoga-kc
gimnazija-jedanaesta-zg
gimnazija-karlovac
gimnazija-katolicka-klasicna-vt
gimnazija-klasicna-nadbiskupska-donfranebulic-st
gimnazija-klasicna-pazinskikolegij
gimnazija-klasicna-rboskovic-du
gimnazija-klasicna-salezijanska-ri
gimnazija-mareljkovica-vk
gimnazija-metkovic
gimnazija-mmesic-sb
gimnazija-mujevica-im
gimnazija-nadbiskupska-klasicna-zg
gimnazija-nova-gradiska
gimnazija-osamnaesta-zg
gimnazija-peta-vnazor-st
gimnazija-peta-zg
gimnazija-petnaesta-zg
gimnazija-pozega
gimnazija-ppreradovica-vt
gimnazija-privatna-vz
gimnazija-prva-hrvatska-ri
gimnazija-prva-os
Radlović
Begić
Dragušica
Knežević
Andrašić-Živalj
gimnazija-prva-privatna-zg
gimnazija-prva-st
gimnazija-prva-susacka-ri
gimnazija-prva-zg
gimnazija-pula
gimnazija-sedma-zg
gimnazija-sesnaesta-zg
gimnazija-sportska-zg
gimnazija-strukovnajdobrile-pazin
gimnazija-svijet-zg
gimnazija-treca-os
gimnazija-treca-st
gimnazija-treca-zg
gimnazija-trinaesta-zg
gimnazija-varazdin
gimnazija-velika-gorica
gimnazija-vnazora-zd
gimnazija-vukovar
gimnazija-zupanja
gimnazja-srpska-pravoslavna-zg
I. tehnička škola Tesla
Strojarski tehničar
Elektrotehničar
opca-privatna-gimnazija-zg
ss-aharacica-malilosinj
ss-amkaramaneo-vis
ss-arboretumopeka-marcan
ss-astifanica-porec
ss-ban-jjelacic-zapresic
ss-bedekovcina
ss-biogradnamoru
ss-blato
ss-bol
ss-brac-supetar
ss-buzet
ss-cazma
ss-cestovnipromet-zg
ss-dalj
ss-delnice
ss-dizajngrafikuiodrzivugradnju-st
ss-donji-miholjac
ss-drasmajlovic-zg
ss-drastampara-vk
ss-druga-ekonomska-zg
ss-duga-resa
ss-dugo-selo
ss-ekonomska-imotski
ss-ekonomska-mmirkovica-ri
ss-ekonomska-pozega
ss-ekonomska-si
ss-ekonomska-trgovacka-ugostiteljska-samobor
ss-ekonomska-upravna-os
ss-ekonomska-velikagorica
ss-ekonomska-vk
ss-ekonomskaibirotehnicka-bj
ss-ekonomskaitrgovacka-ck
ss-ekonomskaituristicka-da
ss-ekonomskaiupravna-st
ss-ekonomsko-birotehnicka-sb
ss-ekonomsko-turisticka-ka
ss-ekonomskobirotehnickaitrgovacka-zd
ss-elektrostrojarska-vz
ss-elektrotehnicka-prometna-os
ss-elektrotehnicka-ri
ss-elektrotehnicka-st
4.razred
R.Brljević
J.Šimunović
A.Vlah
A.Jašić
K.Toćev
3.razred
R.Brljević
J.Šimunović
A.Vlah
K.Toćev
2.razred
R.Brljević
J.Šimunović
D.Vuletić
A.Vlah
1.razred
R.Brljević
J.Šimunović
D.Vuletić
ss-elektrotehnicka-zg
ss-elektrotehnickaiekonomska-ngradiska
ss-fraandrijekacicamiosica-ma
ss-fraandrijekacicamiosica-ploce
ss-geodetska-zg
ss-glazbena-vlisinskog-zg
ss-glina
ss-gospodarska-buje
ss-gospodarska-ck
ss-gospodarska-kc
ss-gospodarska-vz
ss-gprs-vz
ss-gracac
ss-graditeljska-ck
ss-graditeljska-industrijaiobrt-ri
ss-graditeljskogeodetskatehnicka-st
ss-gradjevinska-tehnicka-ri
2023./2024.šk.god.
2022./2023.šk.god.
2021./2022.šk.god.
ss-hotelijersko-turisticka-zg
ss-hvar
ss-ikrsnjavoga-nasice
ss-ilok
ss-ilucica-trogir
ss-industrijska-strojarska-zg
ss-industrijsko-obrtnicka-sb
ss-industrijsko-obrtnicka-si
ss-industrijskoobrtnicka-vt
ss-iseljanec-kc
ss-isvear-ivanic-grad
ss-ivanec
ss-jkastelan-omis
ss-jkozarca-djurdjenovac
ss-klesarska-pucisca
ss-kom-trg-st
ss-konjscina
ss-krapina
ss-likovne-umjetnosti-st
ss-ludbreg
ss-mareljkovica-sb
ss-markobabic-vu
ss-marusevec
ss-mbalote-porec
ss-mddominisa-rab
ss-medicinska-bj
ss-medicinska-os
ss-medicinska-pu
ss-medicinska-ri
ss-medicinska-si
ss-medicinska-vz
ss-medicinske-vrapce-zg
ss-medicinskesestre-vinogradska-zg
ss-metkovic
ss-mios-ka
ss-mmarulica-slatina
ss-novimarof
ss-novska
ss-obrtna-tehnicka-st
ss-obrtnicka-du
ss-obrtnicka-koprivnica
ss-obrtnicka-os
ss-obrtnicka-osobneusluge-zg
ss-obrtnicka-pozega
ss-obrtnicka-st
ss-obrtnickaitehnicka-ogulin
ss-obrtnicko-industrijska-zu
ss-obrtnicko-tehnicka-sb
ss-oroslavje
ss-pakrac
ss-petrinja
ss-poljoprivrednaitehnicka-opuzen
ss-poljoprivrednoprehrambena-pozega
ss-pomorska-bakar
ss-pomorska-st
ss-pregrada
ss-prehrambenotehnoloska-zg
ss-prelog
ss-primijenjenaumjetnost-ri
ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os
ss-primijenjenaumjetnostidizajn-zg
ss-prirodoslovna-graficka-ri
ss-prirodoslovna-ka
ss-prirodoslovna-st
ss-prirodoslovna-vpreloga-zg
ss-prirodoslovno-graficka-zd
ss-prometna-ri
ss-prometno-tehnicka-si
ss-prva-bm
ss-prva-ekonomska-zg
ss-prva-privatna-gaudeamus-os
ss-prva-tehnicka-tesla-zg
ss-prvitezovica-senj
ss-psegedina-korcula
ss-pts-zg
ss-rboskovic-sinj
ss-slunj
ss-strojarska-tehnicka-os
2021./2022.
STŠO - 1.RT - r. Davor Balentić
STŠO - 1.S1 - r. Tomislav Leko
STŠO - 1.S2 - r. Sanja Milošević
STŠO - 1.S3 - r. Ivan Leko
STŠO - 1.S4 - r. Mario Fridl
STŠO - 1.TE - r. Ivana Kanaet
STŠO - 1.TV - r. Marina Hrnjak
STŠO - 2.RT - r. Mirna Bence - Milić
STŠO - 2.S1 - r. Mario Slivka
STŠO - 2.S2 - r. Željka Jukić
STŠO - 2.S3 - r. Marin Bilić
STŠO - 2.S4 - r. Dino Alegić
STŠO - 2.TE - r. Ivana Dodig
STŠO - 2.TV - r. Matko Boras
STŠO - 3.RT - r. Danijel Kovačević
STŠO - 3.S1 - r. Marija Pavelić
STŠO - 3.S2 - r. Mirela Unukić
STŠO - 3.S3 - r. Davor Starčević
STŠO - 3.S4 - r. Inoslav Damjanović
STŠO - 3.TE - r. Ines Burazin
STŠO - 3.TV - r. Valentina Hrastinski
STŠO - 4.RT - r. Vinko Zlomislić
STŠO - 4.TE - r. Inga Čunović
STŠO - 4.TV - r. Filip Jukić
STŠO - Grupe
2022./2023.
STŠO - 1.RT - r. Inga Čunović
STŠO - 1.S1 - r. Marija Pavelić
STŠO - 1.S2 - r. Mirela Unukić
STŠO - 1.S3 - r. Davor Starčević
STŠO - 1.S4 - r. Inoslav Damjanović
STŠO - 1.TE - r. Matko Boras
STŠO - 1.TV - r. Domagoj Alduk
STŠO - 2.RT - r. Davor Balentić
STŠO - 2.S1 - r. Tomislav Leko
STŠO - 2.S2 - r. Sanja Milošević
STŠO - 2.S3 - r. Ivan Leko
STŠO - 2.S4 - r. Mario Fridl
STŠO - 2.TE - r. Ivana Kanaet
STŠO - 2.TV - r. Marina Hrnjak
STŠO - 3.RT - r. Mirna Bence-Milić
STŠO - 3.S1 - r. Mario Slivka
STŠO - 3.S2 - r. Dominik Mihaljević
STŠO - 3.S3 - r. Marin Bilić
STŠO - 3.S4 - r. Dino Alegić
STŠO - 3.TE - r. Ivana Dodig
STŠO - 3.TV - r. Filip Jukić
STŠO - 4.RT - r. Danijel Kovačević
STŠO - 4.TE - r. Ines Burazin
STŠO - 4.TV - r. Valentina Hrastinski
STŠO - ETIKA - grupe
2023./2024.
STSO - 1.RT - r. Danijel Kovačević
STSO - 1.S1 - r. Mario Slivka
STSO - 1.S2 - r. Nina Alegić
STSO - 1.S3 - r. Dino Alegić
STSO - 1.S4 - r. Marin Bilić
STSO - 1.TE - r. Ines Burazin
STSO - 1.TV - r. Valentina Hrastinski
STSO - 2.RT - r. Inga Čunović
STSO - 2.S1 - r. Marija Pavelić
STSO - 2.S2 - r. Mirela Unukić
STSO - 2.S3 - r. Davor Starčević
STSO - 2.S4 - r. Inoslav Damjanović
STSO - 2.TE - r. Matko Boras
STSO - 2.TV - r. Domagoj Alduk
STSO - 3.RT - r. Davor Balentić
STSO - 3.S1 - r. Tomislav Leko
STSO - 3.S2 - r. Sanja Milošević
STSO - 3.S3 - r. Ivan Leko
STSO - 3.S4 - r. Mario Fridl
STSO - 3.TE - r. Ivana Kanaet
STSO - 3.TV - r. Marina Hrnjak
STSO - 4.RT - r. Mirna Bence-Milić
STSO - 4.TE - r. Ivana Dodig
STSO - 4.TV - r. Filip Jukić
ss-strojarskaiprometna-vz
ss-strojarskatehnicka-fbosnjakovica-zg
ss-strojarskazaiiozanimanja-ri
ss-strojarskotehnickafvrancica-zg
ss-strukovna-ahorvata-dj
ss-strukovna-banajosipajelacica-sinj
ss-strukovna-bjtrogiranin-trogir
ss-strukovna-djurdjevac
ss-strukovna-ekumicica-rovinj
ss-strukovna-ma
ss-strukovna-ma
ss-strukovna-pu
ss-strukovna-samobor
ss-strukovna-si
ss-strukovna-sk
ss-strukovna-velikagorica
ss-strukovna-vk
ss-strukovna-vt
ss-strukovna-vvlatkovica-zd
ss-strukovna-vz
ss-sudigo-zabok
ss-sumarskaidrvodjeljska-ka
ss-suvremenogplesa-amaletic-zg
ss-tehnicka-bj
ss-tehnicka-ck
ss-tehnicka-da
ss-tehnicka-ka
ss-tehnicka-kt
ss-tehnicka-ntesla-vu
ss-tehnicka-pozega
ss-tehnicka-prometna-st
ss-tehnicka-pu
ss-tehnicka-rboskovic-zg
ss-tehnicka-rboskovica-vk
Računalstvo
Elektrotehnika
Računalstvo II
ss-tehnicka-ri
ss-tehnicka-si
ss-tehnicka-slavonski-brod
ss-tehnicka-vt
ss-tehnicka-zd
ss-tehnicka-zg
ss-tmd-ri
ss-topusko
ss-treca-ekonomska-zg
ss-trg-kom-dmilas-os
ss-trgovacka-bj
ss-trgovacka-zg
ss-trgovackaitekstilna-ri
ss-tujevica-kt
ss-tur-ugo-trg-pu
ss-turisticka-ugostiteljska-du
ss-ugostiteljskaiprehrambena-bj
ss-umjetnicka-flucica-velikagorica
ss-umjetnicka-lsorkocevica-du
ss-upravnaskolazagreb-zg
ss-valpovo
2023. - 2024.
DRŽAVNA MATURA
Projekti
PROFESORI
Tihana Weigand
Marija Jutriša
Karmela Mihaljević
Anja Bratuševac
Prethodne godine
ss-vela-luka
ss-vgortan-buje
ss-viktorovac-sk
ss-vrbovec
ss-zabok
ss-zdravstvena-st
ss-zdravstveno-uciliste-zg
ss-zeljeznickatehnicka-moravice
ss-zlatar
ss-zrakoplovna-rperesina-vg
uciliste-janus.hr
Середня
ss-sozanica-zd
ss-talijanska-rovinj
ss-obrtnicka-bj
ss-graditeljsko-geodetska-os
ss-elektroindustrijska-obrtnicka-ri
ss-industrijsko-obrtnicka-ng
ss-tujevic-vrgorac
ss-industrijska-st
gimnazija-ikranjceva-djurdjevac
ss-pomorska-zd
ss-tehnicka-strojarstvoibrodogradnja-ri
ss-tehnicka-sk
Informatika Prvi razred
Inf 1D
L-I
test_mc
inf_22_23_1- brisati
1.ek-Informatika23/24
1.gim-Info23/24
2.ek-Informatika23/24
2.gim-Info23/24
3.gim-info23/24
2 a_2023
1b_2023
1c_2023
1d_2023
1e_2023
3 b- brisati
4 c_2023
3 d- brisati
3e- brisati
4 a- brisati
AiP1 DII 2023/24
DNHJ
F-ELP 1tr2
GMAR-test
GSV1C 21/22
HJ2GimAGM
HJ3GimAGM
HJ4GimAGM
HJDM21/22
HJ1GimAGM
4. a (2023./2024.)
I. gimnazija Osijek NJEMAČKI JEZIK 1. - 4 . POČETNICI
INF1-GIM-SŠZ_1
I23M34Staro
inf_21_22
inf_16g
INMTSVK
IPMG4
INT 1WD
ZTŠ-IT
MOG3
MPMG3
MPZ 4MT
Nastavni sadržaji - Hrvatski jezik
OPSU
4.W-NBP
Prob2
prob1
PIPJ
ST2AT
TM krojač
test
Vjeronauk2_7
Vjeronauk1_8
VP
WD_4
ŽSV -SŠ Dubrovačko-neretvanska županija